Wadi Health Tourism

Wadi Health Tourism aracı sağlık kuruluşudur. Sağlık hizmeti almak isteyen farklı uluslardan bireylerin kültürleri, bakım gereksinimleri ve yaşam tarzlarındaki farklılıkları anlayan iki tecrübeli doktor tarafından kurulmuştur.

Türkiyede Tedavi

İstanbul, Avrupa ve ABD fiyatlarının çok altında, birinci sınıf kalitede özel tedavi imkanları sağlamaktadır. Wadi Health, İstanbul'da JCI akreditasyonuna sahip ve FDA onaylı cihazlar kullanan, modern tesisler, ileri teknoloji ve kalifiye personel ile donatılmış en iyi hastanelerle anlaşmalıdır.

Detaylar + »

Doktor ve Hastane

Türkiye, uygun fiyatlara yüksek kaliteli sağlık hizmetleri sunmaktadır. Wadi Health, kaliteli ve hızlı sağlık hizmeti arayan hastalar ile tecrübeli ve yetenekli Türk doktorları arasında bir köprü olmaya çalışmaktadır. Biz hastanın İstanbul'daki tedavisinin her yönünü mümkün olduğunca basit hale getirmeyi amaçlıyoruz.

Detaylar + »

Seyahat ve Konaklama

Yabancı hastalarımızın İstanbul'a geldiklerinde keyifli bir yolculuk geçirmelerini istiyoruz. Hastalarımızla daha gelmelerinden önce başlayan iletişimi önemsiyoruz. Bu yüzden size sunduğumuz medikal paketlerimize transfer hizmetlerini dahil ederek sizi ve refakatçilerinizi havaalanından alıyoruz.

Detaylar + »

Wadi Health Tourism

Bizi Yakından Tanıyın

Wadi Health, hastalarının sağlık ve güvenliğini önemseyen deneyimli iki doktor tarafından İstanbul, Türkiye'de kurulmuş bir medikal turizm acentesidir ve yurtdışından gelen hastalar için hastane, doktor, otel, transfer ve tercüme hizmetlerini organize eder.

Kurucularımız, kadın doğum ve kadın hastalıkları doktoru Dr. Ebru Ünal ve ortopedi cerrahı Dr. Yusuf Ünal'dır. Wadi Health, alanında uzman ve yılların tecrübesine sahip Türk doktorları ile anlaşmalıdır ve onları yabancı hastalarla buluşturmayı hedeflemektedir.

Wadi Health olarak hem “uluslararası sağlık turizmi yetki belgesi” hem de “seyahat acentası üyelik belgesi”ne sahibiz. Yani turizmle ilgili sorularınıza da cevap verebilecek yetkinliğe sahibiz. Akredite kliniklerde ve JCI akredite hastanelerde, hastaların ihtiyaçlarına göre yüksek kalitede, kişiye özel tedaviler sağlamakta ve onların İstanbul’daki tedavilerinin planlamasını yapmaktayız. Otellerinden uçak biletlerine, kendilerine uygun cerrahların seçilmesine ve ayarlanmasına kadar ziyaretlerinin her detayını planlıyoruz. 

Tedavi süreci boyunca her hastanın ve varsa refakatçisinin ihtiyaçlarını karşılamak için çalışıyoruz. Titiz bir planlama ile tedavilerini mümkün olduğunca basitleştirmeyi amaçlıyoruz. Hasta haklarını önemsiyor ve hastaların tedavilerinin sorunsuz geçmesi için çaba gösteriyoruz.

Wadi Health olarak nitelikli ve uygun fiyatlı sağlık hizmetlerinin herkes tarafından erişilebilir olması gerektiğine inanıyoruz. Nerede olursa olsun, herkesin en iyi sağlık hizmetine sahip olma şansı olmalıdır. Hastalarımızın tedavileri için İstanbul’a geldiklerinde harika bir deneyim yaşamalarını istiyoruz.

İstanbul son yıllarda bir tıp merkezi haline geldi ve dünyanın her yerinden birçok hasta tedavileri için İstanbul’u seçiyor. Birçok aracı kurum hastaların bu sürecini kolaylaştırmak için çalışmakta. Peki Wadi Health’i diğer kurumlardan ayıran şey nedir? Kurumumuzun hastanın güvenliğine verdiği önemin bizi farklılaştırdığını söyleyebiliriz. Hastaları için en iyi çözümün ne olduğunu doktorlardan daha iyi kim anlayabilir? Kendini işine adamış kurucularımızın doktor olması ile hastaları önemsemekle birlikte ihtiyaçlarını da daha iyi anlıyoruz. İstanbul’daki hastaneler, klinikler, doktorlar ve sağlık sistemi hakkında yüksek bilgi birikimine sahibiz ve tıp etiğine sıkı sıkıya bağlıyız. Hasta güvenliği bizim önceliğimizdir.

Sizi rahat ve mutlu hissettirecek güvenli ve sorunsuz bir yolculuk vaat ediyoruz. Wadi Health, ilk temas anından hastanın iyileşmesine kadar hastanın deneyiminin her yönünü yönetir.

Uçuş ve otel rezervasyonları, doktor görüşmelerinin planlanması, ameliyat randevularının koordine edilmesi, havaalanından konaklama yerinize ulaşımın ayarlanması ve röntgen, MR, CT Taramaları gibi gizli dosyaların güvenli bir şekilde aktarılması süreçlerini koordine eder ve detaylarla ilgilenir.

Wadi Health olarak biz hastalarımız için farklı bir ülkede tedavi ayarlamayla ilgili zorlukları hafifletiyor onların yüklerini azaltıyoruz.

Dr. Ebru Ünal

Dr. Ebru Ünal, 2009-2013 yılları arasında İncirlik Amerikan Hava Üssü Hastanesi’nde çalışmış kadın doğum ve kadın hastalıkları uzmanıdır. 2014-2015 yılları arasında Londra Queen Mary Üniversitesi’nde medikal estetik doktorluğu eğitimi almış ve medikal estetik alanında Postgraduate Certificate almıştır. 2016 yılında Londra Queen Mary Üniversitesinin düzenlediği ‘Klinik Dermatoloji’ master programına kabul edilmiştir ve 2017 yılında Klinik Dermatoloji eğitimini başarı ile tamamlamış ve Postgraduate Diploma almıştır. Ayrıca İstanbul’da bir kozmetik jinekoloji kliniği işletmekte ve Dubai ve Katar’da misafir kozmetik jinekolog olarak çalışmaktadır. Türkiye’de ve dünyanın diğer yerlerinde yabancı hastalara hizmet vermektedir.

Dr. Yusuf Ünal

Yusuf Ünal, daha önce Adanaspor ve Ceyhan Belediyespor Kadın Basketbol Kulübünde uzman spor hekimi olarak çalışmış ortopedi cerrahıdır. Omuz ve diz artroskopisi konusunda uzmanlaşmıştır ve tüm ortopedik operasyonları başarı ile tamamlamaktadır. Dr. Ünal, 20’den fazla uluslararası konferansa katılmıştır ve artık dünyanın her yerindeki hastalara Wadi Health aracılığıyla yardım etmeye hazırdır.

Misyonumuz

Müşterilerimizin Güvenliği ve Sağlığı Önceliğimizdir.

Hastalarımızın güvenliği ve sağlığı en önemli önceliğimizdir. Misyonumuz, sınırların ötesindeki yabancı hastalarımıza kaliteli ve makul fiyatlı tedavi seçenekleri sunmaktır.

Wadi Health Tourism, hasta sağlığını ve güvenliğini önemseyen, müşterileri için hastane, doktor, otel, transfer hizmetlerini planlayan aracı kurumudur.

T.C. Sağlık Bakanlığı ve T.C. Turizm Bakanlığı onaylı olan firmamız başta Amerika, Rusya, Kazakistan ve Arap ülkelerinden hasta ve yakınlarının İstanbul’da güvenli sağlık hizmeti almasını ve konaklamalarını sağlamaktadır.

×