ANLAŞMALI KURUM VE DOKTORLAR

TÜM SAĞLIK HİZMETLERİNİ BULACAKSINIZ

Sağlık alanında hizmet vermek, sadece iş yapmak değildir. Bizim için sağlık sektöründe hizmet vermek, insanların hayatlarına dokunmak için bir araçtır. Müşterilerimiz bizim için hasta olmanın ötesinde; yardım, özen, emniyet, rahatlık ve güvene ihtiyaç duyan insanlardır.

Amiral Mark L. Bristol önderliğinde 1920 yılında Türkiye’nin ilk kar amacı gütmeyen özel hastanesi olarak Amerikan Hastanesi kuruldu. 20 Ağustos 1920’de hastane, Eski İstanbul’da Arskap Caddesi üzerinde, 45 yataklı ve üç ameliyathaneli üç katlı ahşap bir konakta kapılarını açtı.
404 tek kişilik yataklı hasta odası ve 73 yoğun bakım ünitesi bulunan Koç Üniversitesi Hastanesi, 2017 yılı itibarıyla tam teşekküllü bir eğitim ve araştırma hastanesidir
Hasta merkezli yaklaşımı ve deneyimli hekim kadrosunu multidisipliner çalışma tarzıyla birleştirerek sağlık sektörüne yeni ve modern bir soluk getiren LIV Hospital, 2013 yılında altıncı hastanesi olan LIV Hospital Vadistanbul’un açılışıyla başladığı yolculuğuna devam ediyor.

LIV adını uluslararası hastalara odaklanan hastane tasarımı, tedavisi ve bakımında farklı bir konsept olan “Lider Uluslararası Vizyon” dan alır. LIV Hospital 30.000 m2 kapalı alanda 154 yatak, 8 ameliyathane ve 50 blümden oluşmaktadır.

Memorial Şişli Hastanesi 252 yatak kapasitesine sahip olup 53.000 m2 kapalı alan üzerinde yer almaktadır. Memorial Şişli Hastanesi’nde 13 ameliyathane, 4 yoğun bakım ünitesi (CVC, genel, koroner ve yenidoğan), 3 laboratuvar, Organ Nakil Merkezi, Tüp Bebek Merkezi, Genetik Merkezi, İnme Merkezi, Meme Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi, Onkoloji Merkezi, Vinci Robotik Cerrahi Merkezi ve Kemik İliği Nakil Merkezi. Memorial Şişli Hastanesi, 92 ülkeyi kapsayan uluslararası bir sevk merkezidir.
Memorial Sağlık Grubu’nun 11. hastane projesi Memorial Bahçelievler, toplam 72 bin metrekare alanda hizmet veriyor. Hastane 8000 m2 yeşil alana sahiptir. Hastanede 320 yatak, biri hibrit olmak üzere 15 ameliyathane, 49 yoğun bakım yatağı, 135 poliklinik, 31 gözlem odası ile ileri teşhis ve tedavi üniteleri bulunuyor.
Kalp ve Damar Cerrahisi, Organ Nakli, Tıbbi Onkoloji, da Vinci Robotik Cerrahi ve Tüp Bebek başta olmak üzere tüm branşlarda hizmet veren hastane, Koroner Yoğun Bakım, Genel Yoğun Bakım, KVC Yoğun Bakım ve Yenidoğan Yoğun Bakım Üniteleri, Koroner Anjio, Anjio servisi ve tam donanımlı ameliyathaneleri ile teknolojinin ulaştığı en ileri düzeyde tanı ve tedavi hizmeti veriyor.
42 bin metrekare kapalı alana sahip başkentin en büyük özel hastanesi Memorial Ankara, üstün teknolojik altyapısıyla da dikkat çekiyor. Memorial Ankara, 60 yoğun bakım ünitesi, 11 ameliyathane ve 63 poliklinik ile 230 yatak kapasitesine sahiptir. En ileri sterilizasyon tekniklerinin kullanıldığı, uluslararası standartlara uygun ameliyathanelerde LED lambalar kullanılmakta; ısı yaymazken ameliyatın doğasına göre ışık rengini ayarlayabilme özelliğinden dolayı cerraha ve hastaya büyük rahatlık sağlar.
Memorial Antalya Hastanesi’nde 114 hasta ve 28 yoğun bakım yatağı, 5 ameliyathane, ileri teknoloji Radyoloji Bölümü, gece ve gündüz algılama özellikli Yoğun Bakım Üniteleri, Koroner Anjiyo Servisi, Girişimsel Radyoloji Ünitesi, Kemoterapi ve Sanat Merkezi bulunmaktadır. Hastanenin modern mimari tasarımı, hasta odaları ve yaşam alanlarını 5 yıldızlı bir otelden beklenen tüm olanakların yanı sıra, hasta psikolojisine fayda sağlayacak kalite ve konforla sunmaktadır.
Eylül 2017’de Sakarya (Adapazarı) ve Doğu Marmara Bölgesi’nin ilk ve en büyük hastanesi olan Özel Adatıp Hastanesi, İstanbul’u Sakarya’nın ardından sağlık adası haline getirmiştir.
Medistanbul Hastanesi, teknik altyapısı ve ileri tıp teknolojisi ile hastalarına multidisipliner bir yaklaşımla, başta tüm temel branşlarda olmak üzere, ardından tüm alt dallarında nitelikli sağlık hizmeti sunmaktadır. 30’u erişkin, yenidoğan ve koroner yoğun bakım olmak üzere 100 aktif yatak kapasitesine sahiptir.
Hastane Derindere her türlü özellikli ameliyatın yapılabildiği 5 ameliyathanesi, 42 yataklı 3. düzey yetişkin ve yenidoğan yoğun bakım üniteleri, 22’si suit oda toplam 75 yatağı ile faaliyet göstermekte, gelecekte 150 yataklı olarak hizmet vermeyi hedeflemektedir.
×