Gülüş Tasarımı

Gülüş estetiği ağız bakımının en önemli yönlerinden biridir. Gülümseme herkesin hayatında son derece önemlidir. Diş kaybı, garip renklenme, diş çürüğü ve diş eti hastalığı kişinin sosyal hayatını etkileyebilir. Sonuç olarak, birçok kişi gülüşlerini ve ağız estetiğini iyileştirmek için tedaviler aramaktadır. Belirli işlemler sonrasında insanlar sosyal ortamlarda daha rahat davranmaya başlayabilirler.

Gülüş tasarımı sağlıklı dişlere sahip kişilerde de kullanılabilir. Bazen Hollywood gülüşü olarak da bilinen bu operasyonlar kişiye özel yapılır. Gülüşünüzün görünümünü iyileştirmek istiyorsanız, kliniğimizde mükemmel tedaviler bulunmaktadır.

Gülüş Tasarımı Nedir?

Gülüş estetiği, daha doğal ve çekici bir görünüm elde etmek için diş ve diş etlerinin fiziksel görünümünü iyileştirmek için kullanılan bir dizi işlemdir. Hastanın ihtiyaçları dışında yüz yapısı da incelenir.

Tercih edilen yöntemler nelerdir?

  • Gingivektomi (Diş Eti Estetiği)
  • Beyazlatma (Diş Beyazlatma)
  • Porselen Lamine Kaplama
  • Zirkonyum kuron
  • E-Max kuron
  • Diş Telleri

Gülüş Tasarımı Nasıl Uygulanır?

Dişlerin dijital boyutları, bir 3D oral tarayıcı kullanılarak belirlenir. Fotoğrafları çekilir ve hastaya en uygun tasarım seçilir. Dijital gülüş tasarımı yapılır. Seçilen tasarım bittiğinde hastaya gösterilir.

Daha sonraki seanslarda diş etlerine ve dişlere bazı işlemler yapılır. Süreç sırasında geçici dişler kullanılabilir. Son seansta hastanın kişiye özel tasarımı test edilir ve kabul edilirse tedavisi tamamlanır. Tedavi kişiye özel olduğu için hasta nihai sonucu onaylamazsa gerekli değişiklikler yapılabilir. Deneme aşamasının amacı budur. Değişiklik küçük ise aynı seansta yapılabilir. Önemli değişiklikler varsa yeni bir seans gereklidir.

Gülüş Tasarımı için Wadi Health ile iletişime geçin.

Wadi Health olarak kaliteli sağlık hizmetlerinin herkes tarafından erişilebilir olması gerektiğine inanıyoruz. Nerede olursanız olun, en iyi sağlık hizmetine ve çözümlere sahip olabilmelisiniz.

Anlaşmalı olduğumuz alanında uzman ve tecrübeli Türk dişçileri ile yabancı hastaları buluşturmayı hedefliyoruz. İstanbul’a tedavi için gelen hastaların olumlu bir deneyim yaşamalarını istiyoruz. Gülüş tasarımınızı İstanbul’da yaptırmayı düşünüyorsanız ancak sorularınız varsa bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

 

Paylaş:

Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on linkedin
Share on email
Share on pinterest
Share on skype

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bırakın uzmanlarımız hemen sizi arasın.

Daha Fazlası

Bizimle İletişime Geçiniz

Size ücretsiz online danışmanlık da sağlıyoruz. Daha fazla bilgi için bize yazın. Bugün bize ulaşın, Wadi Health ile porselen lamineler hakkında her şeyi öğrenin.

+90 (212) 995 04 60

Bizimle İletişime Geçin

+90 536 612 43 82

Doğrudan tıbbi danışmanımıza yazabilirsiniz.