Artroskopik Omuz Cerrahisi

Omuz Artroskopisi

Omuz artroskopisi, artroskop adı verilen küçük bir kamera kullanarak omuz ekleminizin içindeki veya çevresindeki dokuları inceleyen veya onaran bir prosedürdür. Artroskop vücudunuza küçük bir kesi ile yerleştirilir.

Wadi Health ile omuz artroskopisi ameliyatı nasıldır?

İstanbul’a gelmeden önce

Omuz artroskopisi ameliyatınız için Wadi Health’i seçtiğinizde, İstanbul’daki en iyi doktoru ve hastaneyi bulmak için tıbbi kayıtlarınızı kullanıyoruz.  Sonra size özel tasarlanmış ameliyatınızın ayrıntıları planlanır. Dilerseniz cerrahınızla görüntülü bir randevu ayarlayabilir ve tedavi seçeneklerini sizinle tartışabiliriz. Hasta ve refakatçi için uçak bileti ve konaklama da sunulmaktadır.

İstanbuldayken

Havaalanı/otel/hastane transferlerinizi ayarlıyoruz. Size bir tercüman temin ediyoruz. Omuz artroskopisi ameliyatınızdan sonra sizi otelinizde ziyaret edecek ve tedavi edecek bir fizyoterapist ve hemşire bakımı sağlıyoruz. Gerekirse fizik tedavi ve rehabilitasyon ünitemize taşınacaksınız.

İstanbul’da omuz artroskopi ameliyatınızdan sonra

Hastanede kalışınız 1-2 gün sürecektir. Ağrı kesici, antikoagülan, antibiyotik, şişlik azaltıcı ilaçlar gibi tüm ilaçlar paketimize dahildir. Aynı zamanda size daha sonraki bir tarih için reçete düzenleyeceğiz. Otel konaklamanız kahvaltı dahil yaklaşık 3 gün sürecektir. Siz ve refakatçiniz için Boğaz’da bir tekne turu ayarlayacağız. Ya da hastamıza herhangi bir rahatsızlık vermeyecek başka bir yolculuk. Sizin için bir evde yapılacak fizik tedavi programı ayarlayacağız.

Omuz artroskopi ameliyatınızdan sonra eve dönüş

Dönüşünüzün sorunsuz geçmesi için gerekli ilaçlar size sağlanacak ve tıbbi ekip tarafından size iğne ile vurulacak ki rahat bir yolculuk geçirin.

Uçağa tıbbi durumunuz hakkında bilgi vereceğiz ve uçuşunuz sırasında buz tedavisi alacaksınız. Türkiye’de havalimanı içinde transferiniz ayarlanacaktır.

Omuz artroskopisi ne kadar sürer?

Uzman cerrahlarımız ile yapacağınız omuz artroskopisi ameliyatınız 1 ila 2 saat sürecektir. Ameliyatınız anlaşmalı olduğumuz JCI akredite hastanemizde gerçekleşecektir.

Omuz artroskopisinden sonra iyileşme ne kadar sürer?

İyileşme yaklaşık 3 ay sürer. Ardından spor yapmaya dönebilirsiniz. Bir debridman prosedürü geçirdiyseniz, iyileşme 3 ila 6 hafta arasında sürer.

Omuz artroskopisi ameliyatınız için Wadi Health Tourism ile iletişime geçin.

Paylaş:

Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on linkedin
Share on email
Share on pinterest
Share on skype

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bırakın uzmanlarımız hemen sizi arasın.

Daha Fazlası

Bizimle İletişime Geçiniz

Size ücretsiz online danışmanlık da sağlıyoruz. Daha fazla bilgi için bize yazın. Bugün bize ulaşın, Wadi Health ile porselen lamineler hakkında her şeyi öğrenin.

+90 (212) 995 04 60

Bizimle İletişime Geçin

+90 536 612 43 82

Doğrudan tıbbi danışmanımıza yazabilirsiniz.