Diş Beyazlatma

Beyazlatma, dişlerin gözenekli mine yapısında doğal veya doğal olmayan nedenlerle oluşan koyu renk pigmentasyonların beyazlatma solüsyonlarının uygulanmasıyla giderilmesi işlemidir. Herkes daha beyaz ve sağlıklı dişler ister ama dişler çeşitli faktörlerden dolayı koyulaşabilir. Durum böyle olunca insanlar sosyal ortamlarda utangaç hissedebilir ve gülümsemekte zorlanabilirler. Bu, zamanla özgüven eksikliğine yol açabilir.

Günümüzde birçok insan diş beyazlatma ile ilgilenmektedir. Gelişen teknolojinin bu konu üzerindeki etkisi yadsınamaz. Böylece diş beyazlatma için birçok alternatif ortaya çıkmıştır. Bunlardan biri lazerle diş beyazlatmadır.

Wadi Health, yetenekli diş hekimlerinin yardımıyla daha beyaz ve daha parlak dişler için çeşitli beyazlatma yöntemleri sunar.

Dişlerde Renklenme Neden Olur?

Diş renginin değişmesinin birçok nedeni vardır:

  • Amalgam dolgu sonrası renk değişikliği,
  • Hamilelikte antibiyotik kullanımı, bebeklik döneminde antibiyotik kullanımı
  • Gargara, kırmızı şarap, tütün, kahve, çay gibi maddelerin uzun süreli kullanımı renk bozulmasına neden olur.
  • Bunun yanı sıra ömür boyu süren fizyolojik koyulaşmanın da diş renklenmelerinde etken olduğu düşünülmektedir.

Diş Beyazlatma için Wadi Health ile iletişime geçin.

Wadi Health olarak kaliteli sağlık hizmetlerinin herkes tarafından erişilebilir olması gerektiğine inanıyoruz. Nerede olursanız olun, en iyi sağlık hizmetine ve çözümlere sahip olabilmelisiniz.

Anlaşmalı olduğumuz alanında uzman ve tecrübeli Türk dişçileri ile yabancı hastaları buluşturmayı hedefliyoruz. İstanbul’a tedavi için gelen hastaların olumlu bir deneyim yaşamalarını istiyoruz. Dişlerinizi beyazlatma operasyonunu İstanbul’da yaptırmayı düşünüyorsanız ancak sorularınız varsa bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin

Paylaş:

Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on linkedin
Share on email
Share on pinterest
Share on skype

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bırakın uzmanlarımız hemen sizi arasın.

Daha Fazlası

Bizimle İletişime Geçiniz

Size ücretsiz online danışmanlık da sağlıyoruz. Daha fazla bilgi için bize yazın. Bugün bize ulaşın, Wadi Health ile porselen lamineler hakkında her şeyi öğrenin.

+90 (212) 995 04 60

Bizimle İletişime Geçin

+90 536 612 43 82

Doğrudan tıbbi danışmanımıza yazabilirsiniz.