Wadi Health ile Türkiye’de Tedavi İmkanları 

Türkiye, uygun fiyatlara yüksek kaliteli sağlık hizmetleri sunmaktadır. Wadi Health, kaliteli ve hızlı sağlık hizmeti arayan hastalar ile tecrübeli ve yetenekli Türk doktorları arasında bir köprü olmaya çalışmaktadır. Biz hastanın İstanbul’daki tedavisinin her yönünü mümkün olduğunca basit hale getirmeyi amaçlıyoruz. Yabancı hastalarımızı kendileri için en iyi hastane ve doktor arayışlarında temsil ediyoruz. İstanbul’da kaldıkları süre boyunca tedavi sürecini koordine ederek ve sorunlarını çözerek hastalarımızın bu süreçteki stresini ortadan kaldırıyoruz. Hastalarımızın sağlığı ve onlarla iletişim konusuna çok önem veriyoruz. Bu yüzden tedavileri bittikten sonra da iletişimde kalarak onları takip ediyoruz. Amacımız hastaların İstanbul’daki tedavilerini olabildiğince konforlu hale getirmek.

En iyi ve uygun sağlık hizmetleri

İstanbul, Avrupa ve ABD fiyatlarının çok altında, birinci sınıf kalitede özel tedavi imkanları sağlamaktadır. Wadi Health, İstanbul’da JCI akreditasyonuna sahip ve FDA onaylı cihazlar kullanan, modern tesisler, ileri teknoloji ve kalifiye personel ile donatılmış en iyi hastanelerle anlaşmalıdır. Bizimle iletişime geçtiğinizde, medikal ihtiyaçlarınız için en iyi hastaneyi belirliyoruz ve sizin için özelleştirilmiş bir tedavi planı oluşturuyoruz. Tıbbi kayıtlarınızı ve bilgilerinizi, daha sonra size tavsiyelerde ve yönlendirmelerde bulunacak uzman doktorlara aktarıyoruz. Süreç boyunca iletişim halinde kalıyoruz ve İstanbul’daki tedavinizi ayarlıyoruz.

Seyahat ve konaklama hizmetleri

Yabancı hastalarımızın İstanbul’a geldiklerinde keyifli bir yolculuk geçirmelerini istiyoruz. Hastalarımızla daha gelmelerinden önce başlayan iletişimi önemsiyoruz. Bu yüzden size sunduğumuz medikal paketlerimize transfer hizmetlerini dahil ederek sizi ve refakatçilerinizi havaalanından alıyoruz. Muayenenizden önce sizinle buluşup ve programınızı gözden geçiriyoruz. Sonuç olarak, bu İstanbul’a ilk gelişinizi olsa bile, kendinizi yalnız hissetmenizi engelliyoruz. Vardığınız havaalanına, trafiğe ve otelin konumuna bağlı olarak otelinize seyahat etmeniz yaklaşık bir saat sürecektir. Uluslararası hastalarla deneyimi olan dört yıldızlı otellerle anlaşmalarımız var ve anlaşmalı otellerimizde harika bir deneyim yaşamanız bizim için önemli. Ayrıca sizi otelden kliniğe veya hastaneye götürmekle de ilgileniyoruz. Size şehir turu veya alışveriş turları gibi tedavinize uygun gezi seçenekleri öneriyoruz. İstanbul, herkesin tercihine uygun çok çeşitli turistik seçenekler sunuyor, size uygun olanı bulmanız için size destek oluyoruz. Burada tatilinizi düşük maliyetli, yüksek kaliteli tedaviyle birleştirebileceksiniz.

×