Diş implantları

Diş hekimleri tarafından yapılan implant işlemleri size hayallerinizdeki gülümsemeyi sağlayabilir. Diş implantları, ağızdaki eksik dişlerin yerine kullanılan titanyumdan yapılan protez köklerdir. Yapay diş kökü görevi görerek o bölgeye yerleştirilecek kuron veya köprü protezini destekler.

Dental implant cerrahisi bilgi, deneyim ve yetkinlik gerektiren en karmaşık tedavilerden biridir. İmplant operasyonunuzun Wadi Health’in en iyi dişçileri tarafından gerçekleştirilecektir.

Diş implantları nelerdir?

Diş implantı, hasarlı veya eksik bir dişin kökünü değiştiren yapay dişin alt kısmıdır. İmplantlar, her ikisi de ağza uygun malzemeler olan titanyum veya zirkondan yapılır. Çene kemiğine vidalanırlar ve kemik ile diş arasında görev üstlenirler. Ayrıca porselen veya metalden yapılabilen bir taç veya diş protezi için bir çapa görevi görürler. İmplantlar, insanların yemek yemelerinin ve konuşmalarını iyileştirmenin rahat bir yolunu bulmalarına yardımcı olurlar. Bir veya daha fazla eksik veya hasarlı dişin veya hatta tüm diş setinin yerini alabilirler. Hemen hemen her durumda kullanılabilirler. Yapay bir kökün yerleştirilmesi, yanındaki dişlere veya çeneye zarar vermeden kemiği güçlü tutar. Aynı zamanda gerçek bir diş gibi görünecek ve işlev görecek bir diş protezinin takılmasına da olanak tanınmış olur. İmplant operasyonu, organizmanın implantı bir kemik grefti olarak tanıması için protez implantasyonundan yaklaşık üç ay önce yapılır.

Diş implantlarına ne zaman ihtiyaç duyulur?

Bir veya daha fazla dişiniz eksik veya hasarlı olduğunda, sadece kötü görünmekle kalmaz, aynı zamanda sağlığınızı da riske atabilir. Diş eti iltihabı olan kişilerde baş ağrısı, çürüyen veya yer değiştiren diğer dişler, diş gıcırdatma, sindirim sorunları veya mandibular eklemde ağrı olabilir. Çoğu zaman implantoloji iyi bir fikirdir.

Dental implant prosedürü için Wadi Health ile iletişime geçin.

Wadi Health olarak kaliteli sağlık hizmetlerinin herkes tarafından erişilebilir olması gerektiğine inanıyoruz. Nerede olursanız olun, en iyi sağlık hizmetine ve çözümlere sahip olabilmelisiniz.

Anlaşmalı olduğumuz alanında uzman ve tecrübeli Türk dişçileri ile yabancı hastaları buluşturmayı hedefliyoruz. İstanbul’a tedavi için gelen hastaların olumlu bir deneyim yaşamalarını istiyoruz. Diş implantlarınızı İstanbul’da yaptırmayı düşünüyorsanız ancak sorularınız varsa bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Size ücretsiz online danışmanlık da sağlıyoruz. Daha fazla bilgi için bize yazın. Bugün bize ulaşın, Wadi Health ile diş implantları hakkında her şeyi öğrenin.

 

Paylaş:

Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on linkedin
Share on email
Share on pinterest
Share on skype

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bırakın uzmanlarımız hemen sizi arasın.

Daha Fazlası

Bizimle İletişime Geçiniz

Size ücretsiz online danışmanlık da sağlıyoruz. Daha fazla bilgi için bize yazın. Bugün bize ulaşın, Wadi Health ile porselen lamineler hakkında her şeyi öğrenin.

[email protected]

Bize Mesaj Gönderin

+90 (212) 995 04 60

Bizimle İletişime Geçin

+90 536 612 43 82

Doğrudan tıbbi danışmanımıza yazabilirsiniz.