SAĞLIK HİZMETLERİ

Aradığınız Tüm Sağlık Hizmetleri

Sağlık alanında hizmet vermek, sadece iş yapmak değildir. Bizim için sağlık sektöründe hizmet vermek, insanların hayatlarına dokunmak için bir araçtır. Müşterilerimiz bizim için hasta olmanın ötesinde; yardım, özen, emniyet, rahatlık ve güvene ihtiyaç duyan insanlardır.

Ortapedi

Diz Protezi, Total Kalça Protezi, Skolyoz Ameliyatı, Ön Çapraz Bağ Yaralanmaları, Artroskopik Omuz CerrahisiDetaylar + »

Jinekoloji

Kozmetik Jinekoloji, Doğurganlık Tedavileri ve IVF, Jinekolojik Endoskopi AmeliyatlarıDetaylar + »

Plastik Cerrahi & Estetik

Rinoplasti, Meme Ameliyatları, Liposuction, Annelik Estetiği, Medikal EstetikDetaylar + »

Diş Tedavileri

Gülüş Tasarımı, Dental İmplant Uygulamaları, Lazer İle Diş Beyazlatma, Porselen Kaplama, Şeffaf Plak Ortodonti (invisalign), Zirkonyum KaplamaDetaylar + »

Check-Up

Sağlığınız ve yaşam kalitenizi yükseltebilmek için sizi İstanbul’un kapsamlı check-up programları ile buluşturuyoruz.Detaylar + »

Bariatrik Cerrahi

Gastrik bypass ve diğer kilo verme ameliyatları bariatrik cerrahi operasyonları olarak bilinir..Detaylar + »

...ve Daha Fazlası

Aradığınız Tüm Tedavi Yöntemlerini Bulabilirsiniz

AKLINIZA TAKILAN BİR ŞEY KALMASIN

Sıkça Sorulan Sorular

Kaliteli sağlık hizmetlerine erişim hiç bu kadar kolay olmamıştı. İnsanlar artık sadece farklı şehre değil farklı ülkelere giderek ihtiyaçları olan tedavileri bulmaya çalışıyorlar. Bu günümüzde oldukça yaygınlaştı ve popüler hale geldi. Yani günümüz dünyasında hastalar kaliteli sağlık hizmeti için sınırlarını aşıyorlar. Dünyanın her yerine kolayca uçabilmek de farklı ülkelerde tedavi arayışlarını kolaylaştırıyor. Örneğin Türkiye, en çok ziyaret edilen medikal turizm destinasyonlarından biri olarak, merkezi konumundan en iyi şekilde yararlanmaktadır. Türkiye çoğu ülkeye nispeten kısa bir mesafede olduğundan, yurtdışında yaşayanların uçuşlarını Türkiye’ye, özellikle de İstanbul’a bağlamaları kolaydır.

Dediğimiz gibi tedavi için seyahat etmek artık çok daha kolay ama aynı zamanda stresli bir süreç. Medikal turizm acenteleri tam olarak burada devreye giriyor. Sağlık sorunlarınız için mümkün olan en iyi hizmeti almanızı sağlamak için kritik önemdeyiz. Bu kadar çok bilgi mevcutken, tedavi ihtiyaçlarınız için en iyi seçeneği bulmak zor olabilir. En iyi hastane hangisi, hangi doktor daha uygun gibi soruların yanıtları bizde mevcut. Medikal turizm acentesi olarak size yardımcı olabiliriz. Bu, doğru doktoru seçip seçmediğiniz veya hastanenin iyi donanımlı olup olmadığı veya transferinizi nasıl ayarlayacağınız vb. konusunda endişelenmenize gerek olmayacağı anlamına gelir. Eğer Türkiye’ye geliyorsanız burası hakkında çok bilgili olduğumuz için size istediğiniz her türlü desteği sağlayabiliriz. Bu yüzden seyahatinizin stresini üzerinizden atmak ve iyileşmeye odaklanabilmek için bir medikal turizm acentesine başvurmalısınız. Bırakın Wadi Health medikal turizm acenteniz olarak sizin için diğer tüm düzenlemeleri yapsın.

Wadi Health olarak seçeneklerinizi ağımızdaki doktorlara göre daraltıyoruz. Ağımızdaki tüm doktorlar, en yüksek kalite ve uzmanlık standartlarını karşılayan doktorlardır bu nedenle kendinizi güvende hissedebilirsiniz. Ağındaki doktorların, gereken ameliyatları gerçekleştirmede yeterli deneyime sahip olduklarından emin olmak acentenin sorumluluğundadır.

Sağlık turizmi acenteleri, tüm yardımınızı tek bir yerden almanıza yardımcı olur. Siz sadece bize sorularınızı gönderin, biz de size bir öneri ile cevap verelim. Hastaneler, klinikler ve doktorlar hakkında yüksek bilgi birikimine sahibiz. Neye ihtiyacınız olduğunu önceden biliyoruz ve size yardım ve rehberlik etmek için buradayız. Wadi Health Sağlık Acentesinin kurucusu doktorlar aynı zamanda medikal danışman olarak çalışmaktadır. Her türlü sorunuz için bize danışabilirsiniz.

Ekibimiz, lokasyonunuz veya tıbbi durumunuz ne olursa olsun size yardımcı olmak için burada. Güvenliğinize, yüksek kaliteli sağlık hizmetine ve uygun fiyata öncelik vererek size uygun tedavi merkezini bulacağız. Ayrıca aynı zamanda bir seyahat acentesiyiz. Hem “uluslararası sağlık turizmi yetki belgesi”ne hem de “seyahat acentası üyelik belgesine” sahip olduğumuz için turizmle ilgili sorularınıza cevap verebilecek yetkinliğe sahibiz. Turist olarak ne yapmaktan hoşlanırsınız? Hangi tür turistik aktivitelerden hoşlanırsınız? Bize söyleyin, düzenlemeyi yapalım.

Ambulans transferlerinden, hastane bekleme listelerinden, kültürel farklılıklardan veya dil engellerinden kaynaklanan ek bir strese ihtiyacınız olmadığını anlıyor ve sizi rahat ve mutlu hissettirecek güvenli ve sorunsuz bir yolculuk vaat ediyoruz. Wadi Health, ilk temas anından tam iyileşmeye kadar hastanın deneyiminin her yönünü yönetir.

Uçuş ve otel rezervasyonları, doktor muayenelerinin planlanması, ameliyat randevularının koordine edilmesi, havaalanından konaklama yerinize ulaşımın ayarlanması ve X-Rays, MRIs, CT Scans gibi gizli dosyaların güvenli bir şekilde aktarılması gibi süreci koordine edecek ve detaylarla ilgileneceğiz.

Değerlendirme, fiyat teklifi, zamanlama ve planlama süreçlerinde size rehberlik edeceğiz. Tüm medikal turizm süreci boyunca proaktif olacağız. Başka bir ülkede tedavi ayarlamayla ilgili kaygıyı ve zorlukları hafifletmek için çalışıyoruz. En önemlisi, sizi temsil edeceğiz ve ihtiyaçlarınıza göre size en uygun sağlık kurumunu bulacağız. Yolculuğunuzun tüm yönleri için size her türlü bilgiyi ve en iyi fiyatlandırmayı sağlayacağız. Tedavi programının tüm yönlerini koordine etmek için buradayız. İletişim sürecini kolaylaştırmak bizim işimiz. İngilizce veya ana dilinizde sizinle iletişime geçilecektir.

-Tedavi seçenekleri ve doktorlarla ilgili her türlü soruyu yanıtlar.

Siz bize tercihlerinizi söyleyin biz sizin için doğru seçeneği bulup neden doğru seçenek olduğunu size detaylı olarak açıklayalım. Doğal olarak doktorunuz, hastaneniz, daha önceki hastaların deneyimleri, şehir, şehir içi ulaşım, turistik seçenekler vs. gibi sorularınız olacaktır. Tüm cevaplar elimizde olduğu için paylaşmaya hazırız.

– Siz ve refakatçiniz için konaklama ve ulaşım ayarlar.

Diyelim ki İstanbul havalimanına geldiniz ve burası çok büyük ve çok kalabalık bir havalimanı. İngilizce bilmeyen taksi şoförleri veya taksiye nasıl bineceğiniz konusunda stres yapmayın. Taksinin sizi kandırıp kandırmayacağı konusunda endişelenmenize gerek yok. Ulaşım ekibimiz sizi ve refakatçinizi otelinize götürmek için orada olacak. İhtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız, karşılama ekibimizin bir üyesi de size eşlik edecek. Kendinizi rahat ve stressiz hissetmenizi istiyoruz. Hastalarımızın kendini güvende hissetmesi en büyük önceliğimizdir.

-Herhangi bir sorunu çözmek için sizle günlük olarak iletişim kurar.

En basit sorular da dahil olmak üzere tüm sorularınız için iletişime geçebileceğiniz bir numara sağlıyoruz. Dediğimiz gibi, tedavi amacıyla başka bir ülkeye gelmenin ne kadar zor olabileceğini anlıyoruz, bu yüzden iletişimin çok önemli olduğunu biliyoruz.

×